VITAJTE V HOLIDAY PARK ORAVA

Miesto plné zážitkov! Holiday park Orava, ako jediný na Slovensku s tak širokou škálou možností…

ZĽAVA 30%

Posledné voľné ubytovanie počas Veľkej noci

LAST MINUTE

Pozývame Vás na víkendové spustenie lyžiarskej sezóny v SKI PARK Kubínska Hoľa a možnosťou LAST MINUTE ubytovania u nás.

Úvod
Úvod

Holiday park Orava – Srňacie 1, 026 01 Dolný Kubín – Recepcia a rezervácie: tel.: +421 43 5302 100 rezervacia@hotelorava.sk

LAST MINUTE
OD 01.09. DO 04.09.2016

cena od 19,40€/osoba /noc

Ubytovanie v zrekonštruovaných Bungalovoch na 3 noci s raňajkami a vstupom do wellnessu pre 6 osôb

Ubytovanie v bungalovoch | raňajky formou švédskych stolov | 1x2hod. vstup do wellness (sauny – parná, fínska, infra, vírivka) | možnosť využitia vonkajších športovísk (volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, petangové ihrisko) | biliard, stolný futbal na 2 hod. | parkovanie na monitorovanom parkovisku zdarma | free wifi v celom objekte

VITAJTE NA ORAVE

—————————————————-

HOLIDAY PARK ORAVA sa nachádza v údolí lúk a lesov. Dokonalé spojenie s prírodou.

Dokonalá kombinácia harmónie oddychu spojená s krásnou Oravskou prírodou, to je HOLIDAY PARK ORAVA. Rezort plný nevídaných možností, športu, oddychu a rekreácie. Svojou rozlohou a možnosťami dokáže splniť Vaše predstavy o ideálnej dovolenke či firemných akciách.

Rezort, ktorý v svojich moderných zariadeniach – v Hoteli Orava, Apartmánoch Garden House a v Bungalovov Srňacie poskytuje príjemné a pohodlné ubytovanie. Disponujeme kapacitou 137 lôžok, vrátane prísteliek.

Vyberte si to pravé pre Vás a užívajte si!

V hotelovej reštaurácií si môžete vychutnať kulinárske špeciality domácej i modernej kuchyne. Drevený dvojpodlažný altán a letná terasa s prekrásnym výhľadom na hory, poskytuje perfektné využitie na grilovanie či relax pri káve. 

Hotel ponúka tri  konferenčné miestnosti. Dve z nich sú zaplavené denným svetlom s prístupom na terasy a tretia konferenčná miestnosť má samostatný vchod, vlastný bar a pódium so šatňou. Poskytujeme priestory pre skupiny od 20 do 150 osôb.

Relax a oddych si doprajte v luxusnom wellness, saunovom a vodnom svete s bazénom so slanou vodou, vírivkami a tepidáriu. Samozrejmosťou je možnosť športu v športoviskách priamo v areáli rezortu.

Špeciality a nápoje

SKI PARK Kubínska hoľa

poskytuje našim hosťom zľavy na skipasy vo výške 5 – 15%.

Náš hotel patrí medzi overené a obľúbené ubytovacie zariadenia na portáli MegaUbytovanie na Slovensku, kde Holiday Park Orava nájdete priamo na stránke hotely na Orave. Ak máte záujem o nás zístiť viac informácií, navštívte aj stránku ubytovanie Dolný Kubín, kde si navyše prečítate zaujímavé tipy na strávenie Vašej dovolenky.

AKTUÁLNE POBYTOVÉ NOVINKY V REZORTE

Sledujte nás a budete v povedomí, ako to na Orave žije!

ŠPECIÁLNE PONUKY

Prenajmi si bungalov, apartmán alebo aj celý rezort