VITAJTE V HOLIDAY PARK ORAVA

Miesto plné zážitkov! Holiday park Orava, ako jediný na Slovensku s tak širokou škálou možností…

 

LAST MINUTE

8.8. do 14.8.2016

Ubytovanie v zrekonštruovaných Bungalovoch na 3 noci s raňajkami, vstupom do wellnessu a využitím tenisového kurtu pre 4 osoby v hodnote 306 EUR
Ubytovanie v zrekonštruovaných Bungalovoch na 3 noci s raňajkami, vstupom do wellnessu a využitím tenisového kurtu pre 6 osôb v hodnote 382 EUR

Ubytovanie v bungalovoch / raňajky formou švédskych stolov / 1x2hod. vstup do wellness (sauny – parná, fínska, infra, vírivka) / možnosť využitia vonkajších športovísk (volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, petangové ihrisko), tenisový kurt / biliard, stolný futbal na 2 hod. / parkovanie na monitorovanom parkovisku zdarma / free wifi v celom objekte.

Holiday park Orava – Srňacie 1, 026 01 Dolný Kubín – Recepcia a rezervácie: tel.: +421 43 5302 100 rezervacia@hotelorava.sk

VITAJTE NA ORAVE

—————————————————-

HOLIDAY PARK ORAVA sa nachádza v údolí lúk a lesov. Dokonalé spojenie s prírodou.

Dokonalá kombinácia harmónie oddychu spojená s krásnou Oravskou prírodou, to je HOLIDAY PARK ORAVA. Rezort plný nevídaných možností, športu, oddychu a rekreácie. Svojou rozlohou a možnosťami dokáže splniť Vaše predstavy o ideálnej dovolenke či firemných akciách.

Rezort, ktorý v svojich moderných zariadeniach – v Hoteli Orava, Apartmánoch Garden House a v Bungalovov Srňacie poskytuje príjemné a pohodlné ubytovanie. Disponujeme kapacitou 137 lôžok, vrátane prísteliek.

Vyberte si to pravé pre Vás a užívajte si!

V hotelovej reštaurácií si môžete vychutnať kulinárske špeciality domácej i modernej kuchyne. Drevený dvojpodlažný altán a letná terasa s prekrásnym výhľadom na hory, poskytuje perfektné využitie na grilovanie či relax pri káve. 

Hotel ponúka tri  konferenčné miestnosti . Dve z nich sú zaplavené  denným svetlom s prístupom na terasy a tretia konferenčná miestnosť má samostatný  vchod, vlastný bar a pódium so šatňou.  Poskytujeme priestory pre skupiny od 20 do 150 osôb.

Relax a oddych si doprajte v luxusnom wellness, saunovom a vodnom svete s bazénom so slanou vodou, vírivkami a tepidáriu.  Samozrejmosťou je možnosť športu v športoviskách priamo v areáli rezortu.

LETNÉ GURMÁNSKE POKUŠENIE

Pripravili sme pre vás pravé letné osvieženie.

AKTUÁLNE POBYTOVÉ NOVINKY V REZORTE

Sledujte nás a budete v povedomí, ako to na Orave žije!

POBYT S PIKNIKOM

Predstavte si ako so svojou polovičkou ležíte na lúke, užívate si jeden druhého, ticho prírody a k tomu košík plný výborného jedla. A týmto to nekončí. Čaká na Vás novovybudovaný wellness, výborná kuchyňa, ochotní personál, komfortná izba s unikátnym výhľadom a to všetko v srdci oravskej prírody. Iba tu zažijete pravú dovolenku v znamení pôžitkov, aktivít a nekonečnej pohody!

PRÁZDNINOVÝ POBYT PRE RODINY

Doprajte sebe a svojej rodine nezabudnuteľné prázdniny na čerstvom oravskom vzduchu. Príďte si vyčistiť hlavu, spomaliť deň a venovať sa svojím najbližším. Vyberte sa na dovolenku, ktorá je synonymom perfektného času stráveného na čerstvom vzduchu, zábavy a športu na vonkajších ihriskách priamo v rezorte.

ŠPORTOVO RELAXAČNÝ POBYT

Chcete spoznať dokonalý relax, či už aktívny, alebo pasívny ? Od športových, až po relaxačné a zábavné aktivity…. To všetko si môžete vychutnať so svojou rodinou aj s priateľmi u nás, v bezprostrednej blízkosti oravskej prírody.

SPOZNAJTE KRÁSY ORAVY A OKOLIA

Ak ste milovníkmi aktívnej dovolenky, nemusíte ďalej hľadať. Náš rezort Holiday Park Orava ponúka ubytovanie v srdci oravskej prírody, s pestrou ponukou športového vyžitia a s luxusným wellness. Orava je krásna v každom období a má čo ponúknuť, stačí si len vybrať z našej ponuky typov na výlety.
 
 

ŠPECIÁLNE PONUKY

Prenajmi si bungalov, apartmán alebo aj celý rezort